Zauważyłeś niepokojące, czerwone plamy na skórze? To może być łuszczyca. Choroba ta może dotknąć każdego, niezależnie od wieku. W naszym gabinecie dermatologicznym leczymy ją za pomocą innowacyjnej terapii światłem. Jeśli podejrzewasz, że możesz mieć łuszczycę, umów się na konsultacje z naszym dermatologiem. Wszystkich pacjentów zapraszamy na ulicę Podgórną 45/4a w Zielonej Górze.

BlueControle – domowe urządzenie UV do leczenia łuszczycy

BlueControl domowe urządzenie UV do leczenia łuszczycy

Zapytaj o to urządzenie lekarza w trakcie wizyty.

 BlueControl to pierwsze na świecie noszone na ciele urządzenie do leczenia łuszczycy zwykłej o postaci lekkiej lub umiarkowanej. Dzięki innowacyjnej konstrukcji tego niewielkiego, zasilanego bateryjnie urządzenia użytkownik może odnieść klinicznie potwierdzone korzyści wynikające z zastosowania niebieskiego światła LED, wykonując normalne codzienne czynności.

Łagodna terapia bez promieniowania UV

BlueControl domowe urządzenie UV do leczenia łuszczycy

Niebieskie światło LED mieści się w zakresie światła widzialnego, dlatego nie stwarza zagrożenia takiego jak promieniowanie UV. 40 niebieskich diod LED wbudowanych w urządzenie Philips BlueControl stanowi trwałe i wydajne energetycznie źródło światła. Emitowane przez diody światło zostało zoptymalizowane pod kątem leczenia łuszczycy na podstawie wieloletnich badań.

Nie są stosowane żadne substancje chemiczne

Badania potwierdzają, że niebieskie światło LED zastosowane w urządzeniu Philips BlueControl nie jest toksyczne dla skóry.* Terapia niebieskim światłem stymuluje naturalne procesy zachodzące w skórze, dzięki czemu pomaga łagodzić objawy łuszczycy. Terapia jest łagodna dla skóry, ponieważ nie wykorzystuje żadnych substancji chemicznych.

Wygodne i przynoszące ulgę rozwiązanie do noszenia na ciele

BlueControl domowe urządzenie UV do leczenia łuszczycy

Urządzenie jest bezprzewodowe, dzięki czemu użytkownik może swobodnie decydować o miejscu i czasie zabiegów. Dołączony regulowany tekstylny pasek umożliwia bezpieczne przymocowanie urządzenia Philips BlueControl do kończyn, zapewniając tym samym komfort użytkowania w trakcie terapii przy wykonywaniu prostych czynności domowych.

Łagodzi objawy łuszczycy, nie zaburzając rytmu dnia

BlueControl domowe urządzenie UV do leczenia łuszczycy

Przekonaj się, jak łatwo możesz uzyskać wspaniałe efekty leczenia, nie zakłócając swojego rytmu dnia. Wystarczy przymocować urządzenie do ramienia lub nogi, nacisnąć przycisk i… wrócić do codziennych zajęć. Urządzenie Philips BlueControl wyłącza się automatycznie po 30-minutowym zabiegu na jednym znamieniu łuszczycy — nie trzeba korzystać z wyłącznika czasowego!

Niebieskie światło stymuluje naturalne procesy

BlueControl domowe urządzenie UV do leczenia łuszczycy

Niebieskie światło łagodzi objawy łuszczycy poprzez stymulowanie naturalnych procesów zachodzących

w skórze. Wspomaga prawidłową regenerację skóry, spowalniając nadmierne wytwarzanie komórek skóry. Dzięki właściwościom przeciwzapalnym niebieskie światło kontroluje trudne do opanowania stany zapalne i zmniejsza objawy choroby na skórze.

Klinicznie potwierdzona skuteczność terapii

Badania kliniczne wykazały korzystny wpływ niebieskiego światła LED na objawy łuszczycy, takie jak zaczerwienienie, zgrubienie i łuszczenie się skóry.* W przypadku pacjentów poddanych badaniom klinicznym w ciągu 12 tygodni objawy uległy znacznemu zmniejszeniu. U niektórych pacjentów zaobserwowano całkowite ustąpienie objawów. W okresie miesięcznej obserwacji po zakończeniu leczenia znamiona nie uległy pogorszeniu, a wręcz nieznacznie złagodniały. 83% pacjentów oceniło urządzenie pod względem skuteczności i wygody użytkowania jako doskonałe lub znakomite.

W naszym gabinecie istnieje możliwość wypożyczenia urządzenia. W tym celu należy kontaktować się z lekarzem.