COLOSTRUM COLOSTRIGEN - kapsułki, 60 sztuk

Indeks towarów 00061
80.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Składniki colostrum bovinum, szczególnie laktoferyna i peptydy bogate w prolinę (PRP), sprzyjają utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania organizmu.

COLOSTRUM COLOSTRIGEN, składniki:

Liofilizowane colostrum bovinum, celuloza 100% (kapsułki pochodzenia roślinnego).

1 kapsułka zawiera:

  • liofilizat colostrum bovinum - 200 mg.

ZDS - nie podano zalecanej dawki spożycia.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

COLOSTRUM COLOSTRIGEN, stosowanie:

1-2 kapsułki dwa razy dziennie na czczo przed posiłkiem lub inaczej po konsultacji z lekarzem. Maksymalna porcja dzienna to 6 kapsułek przyjmowanych w porcjach podzielonych. Popić wodą lub innym płynem.

Ważne informacje:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani aktywnego trybu życia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego i zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Istnieje wiele czynników ryzyka choroby. Zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci w temperaturze pokojowej.

Pojemność opakowania:

120 kapsułek.

Zapisz ten produkt na później