Krem do paznokci Onygen

Indeks towarów 00088
55.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Onygen Krem o innowacyjnej recepturze chronionej prawem patentowym, nieodzowny w walce z onycholizą.


Krem do paznokci Onygen - wskazania

Wskazaniem do zastosowania jest również potrzeba regeneracji łożyska osłabionych paznokci dłoni i stóp. Zawiera colostrum bovinum z 40% tłuszczem - siarę bydlęcą bogatą w ponad 250 związków w wysokim stężeniu. Formuła preparatu jest oparta na emulsjach ciekłokrystalicznych. Polecany dla diabetyków.


Preparat ONYGEN® Krem o pojemności 20 ml wystarcza na 3 miesięczną terapię. Rekomendowany w przypadku onycholizy oraz potrzeby regeneracji łożyska osłabionych paznokci dłoni i stóp. Jego innowacyjna receptura chroniona jest prawem patentowym. Krem zawiera colostrum bovinum z 40% tłuszczem, czyli siarę bydlęcą bogatą w ponad 250 związków w wysokim stężeniu - niespotykanym w żadnym innym produkcie pochodzenia naturalnego. Największą wartość w colostrum stanowią białka takie jak: immunoglobuliny, laktoferyna, lizozym, laktoperoksydaza. Substancje te wykazują silne właściwości antybakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. Ponadto w siarze bydlęcej można znaleźć tłuszcze, węglowodany, czynniki wzrostu i pochodne kwasów nukleinowych. Colostrum tłuszczowe odznacza się także wysoką zawartością witamin z grupy B oraz A, D i E oraz łatwo przyswajalnego wapnia. Formuła preparatu jest oparta na emulsjach ciekłokrystalicznych, dzięki czemu przenikanie składników aktywnych jest skuteczniejsze ze względu na ich lamelarną strukturę. Krem zawiera również skwalan oraz cenne oleje: rokitnikowy i awokado, znane ze swoich dobroczynnych właściwości. Polecany dla diabetyków.Stosowanie preparatu ONYGEN® Krem

Preparat nanieść na miejsca problematyczne. Wmasowywać 2 razy dziennie. Raz w tygodniu zastosować na noc pod okluzję.Uwaga! Krem Onygen stosować po konsultacji i pod kontrolą podologa, specjalisty pielęgnacji stóp.

Zapisz ten produkt na później