Lighter + Cream

Indeks towarów 00050
150.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Krem Lighter + do pielęgnacji skóry z przebarwieniami. Do potrzymania efektów zabiegów gabinetowych.


Krem Lighter + - Peel Mission®

Krem Lighter + przeznaczony jest do pielęgnacji skóry z przebarwieniami. Do stosowania jako przedłużenie efektów zabiegów gabinetowych. Zapobiega powstawaniu nowych przebarwień.


Składniki aktywne Kremu Lighter +


Kwas kojowy

(5-hydroksy-2-(hydroksymetylo)-4H-pirano-4-on) jest związkiem chemicznym naturalnego pochodzenia. Jest produkowany przez wiele gatunków grzybów i bakterii. Jest zbliżony pod względem właściwości chemicznych do hydrochinonu. Podobnie jak hydrochinon blokuje aktywność tyrozynazy. Obok własności depigmentacyjnych wykazuje także działanie antybakteryjne oraz zapobiega powstawaniu wolnych rodników. Preparaty zawierające ten składnik nie tylko rozjaśniają przebarwienia, ale działają również przeciwzmarszczkowo i nawilżająco.


Arbutyna

Jest głównym składnikiem aktywnym zawartym w Mącznicy lekarskiej (Arctostaphylos uva ursi), działa rozjaśniająco na skórę poprzez inhibicję enzymu tyrozynazy melanosomów. Pod względem chemicznym jest to glukozyd hydrochinonu.

Kwas askorbinowy

Zmniejsza syntezę enzymów z klasy metaloproteinaz, m.in. kolagenazy, przez co hamuje degradację kolagenu i elastyny. Hamuje produkcje melaniny, przez co rozjaśnia skórę, wspomaga usuwanie przebarwień.


Retinol

To inaczej czysta forma witaminy A o udowodnionym naukowo działaniu przeciwstarzeniowym, stymulującym komórki do odnowy. Jest jedną z najlepiej przebadanych substancji stosowanych w kosmetykach i charakteryzuje się wysoką skutecznością w anti-aging.


Sposób użycia kremu Lighter +

Krem stosować rano i wieczorem.

Zapisz ten produkt na później