Up Skin Care for Mature Skin

Indeks towarów 00017
150.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Maska żelowa do skóry dojrzałej, z objawami starzenia. Uelastycznia i zwiększa gęstość skóry,


Up Skin Care for Mature Skin - Peel Mission®

Maska w formie żelu zalecana do skóry dojrzałej. Przyczynia się do zagęszczenia skóry i zwiększenia jej elastyczności. Maska chroni też przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego, w tym destrukcyjnego wpływu słońca, mrozu, czy zanieczyszczeń.


Składniki aktywne preparatu Up Skin Care for Mature Skin


Ekstrakt z drzewa arjuna

Bogaty m.in. triterpeny, flawonoidy, taniny, glikozydy oraz składniki mineralne – wapń, magnez, cynk, miedź. Wykazuje bardzo szerokie spectrum działania: wzmacnia struktury białek przestrzeni międzykomórkowej, wpływa na poprawę gęstości i elastyczności skóry. Poprzez odbudowę bariery skórnej i zwiększenie produkcji sebum wyciąg z arjuny zmniejsza objawy suchości skóry i chroni ją przed czynnikami środowiskowymi.


Kaolin

Jest również nazywana porcelanową, chińską, a także białą. Jest to jeden z najdelikatniejszych rodzajów glinki, stanowi minerał, który wydobywany jest głęboko z wnętrza ziemi. Charakteryzuje się właściwościami oczyszczającymi, wygładzającymi, odkażającymi i matującymi. Posiada pH ok. 5. W jego składzie, znajdziemy mnóstwo minerałów i mikroelementów, do których należą: żelazo, potas, aluminium, krzemian glinu, magnez, wapń, sód, glin i tytan. Jej właściwości ściągające, odżywiające i regenerujące sprawiają, że najlepiej sprawdza się w pielęgnacji cery suchej, delikatnej, wrażliwej lub zmęczonej ze zmarszczkami. Działa również łagodząco i poprawia koloryt skóry.


Sposób użycia maski żelowej Up Skin Care for Mature Skin

Aplikować na oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu. Pozostawić preparat na 15 minut. Stosować dwa razy w tygodniu.

Zapisz ten produkt na później