Martwią Cię znamiona na skórze Twojej lub Twojego dziecka? Szukasz sprawdzonego dermatologa w Zielonej Górze? Dobrze, że tutaj jesteś. W naszej klinice wykorzystujemy najnowocześniejszy system FotoFinder do wykonywania badań skóry i znamion. Pozwala to na szybkie i skuteczne wykrycie zmian złośliwych w skórze. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego badania dermatologicznego, zapraszamy do naszej kliniki przy ulicy Staszica 9AB/U3.

FotoFinder – system do analizy znamion skóry

fotofinder analiza znamion skóry Zielona Góra

FotoFinder Systems to odpowiedź na wymogi współczesnej diagnostyki dermatologicznej. Dzięki cyfrowej dermatoskopii możemy prowadzić obserwację makro i mikroskopowe oraz kontrolę zmian barwnikowych. Dodatkowo archiwizowane w systemie obrazy możemy porównywać, co daje nam kompletną dokumentację procesu leczenia.

Zmiany barwnikowe poddawane są analizie na podstawie algorytmów diagnostycznych, bazujących na skali ABCD, co pozwala nam na ocenę parametrów takich jak rozmiar, średnica, regularność krawędzi, a w rezultacie diagnozę pomocniczą dla lekarza prowadzącego badanie. To doskonałe narzędzie do kompleksowej analizy kondycji skóry, zarówno pod kątem unaczynienia jak i występowania przebarwień.

Opis działania systemu FotoFinder

FotoFinder jako jedyny system na rynku daje możliwość pracy w trybie maksymalnej rozdzielczości w obu trybach: podgląd na żywo, fotografia. Opatentowany precyzyjny obiektyw zapewnia znakomity, krystalicznie czysty obraz przy różnych powiększeniach – w świetle spolaryzowanym lub z użyciem imersji. Kamera używa tylko zoomu optycznego, dzięki czemu nie obserwujemy utraty jakości w zależności od powiększenia. Oświetlenie diodami LED zapewnia doskonałą widoczność.

Zalety diagnozowania skóry systemem FotoFinder

FotoFinder zapewnia nowy poziom opieki nad pacjentem. System oferuje kompleksową platformę diagnozy skóry. Obrazy dermoskopowe sa przypisane do pacjenta oraz do konkretnej lokalizacji dzięki temu znacznie łatwiej śledzić zmiany, porównywać zdjęcia i obserwować postępy leczenia. Dodatkowy adapter do fluorescencji umożliwia wykrycie rogowacenia słonecznego, a oprogramowanie eksperckie daje możliwość wykonania trichoskopii. Pozwala to oferować kompleksowe usługi dla szerokiego grona pacjentów. Analizując dwa obrazy z różnych badań równolegle, może obliczyć zmiany jakie zaszły w obrębie danej zmiany od czasu ostatniej wizyty. FotoFinder pomaga poprawić dokładność diagnostyczną.

fotofinder analiza znamion skóry Zielona Góra