Martwią Cię znamiona na skórze Twojej lub Twojego dziecka? Szukasz sprawdzonego dermatologa w Zielonej Górze? Dobrze, że tutaj jesteś. W naszej klinice wykorzystujemy najnowocześniejszy system FotoFinder do wykonywania badań skóry i znamion. Pozwala to na szybkie i skuteczne wykrycie zmian złośliwych w skórze. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego badania dermatologicznego, zapraszamy do naszej kliniki przy ulicy Staszica 9AB/U3.

FotoFinder – system do analizy znamion skóry

fotofinder analiza znamion skóry Zielona Góra

FotoFinder Systems to odpowiedź na wymogi współczesnej diagnostyki dermatologicznej. Dzięki cyfrowej dermatoskopii możemy prowadzić obserwację makro i mikroskopowe oraz kontrolę zmian barwnikowych. Dodatkowo archiwizowane w systemie obrazy możemy porównywać, co daje nam kompletną dokumentację procesu leczenia.

Zmiany barwnikowe poddawane są analizie na podstawie algorytmów diagnostycznych, bazujących na skali ABCD, co pozwala nam na ocenę parametrów takich jak rozmiar, średnica, regularność krawędzi, a w rezultacie diagnozę pomocniczą dla lekarza prowadzącego badanie. To doskonałe narzędzie do kompleksowej analizy kondycji skóry, zarówno pod kątem unaczynienia jak i występowania przebarwień.

Opis działania systemu FotoFinder

FotoFinder jest jedynym systemem na rynku, który umożliwia pracę w maksymalnej rozdzielczości zarówno w trybie podglądu na żywo, jak i fotografii. Opatentowany, precyzyjny obiektyw gwarantuje doskonały, krystalicznie czysty obraz przy różnych powiększeniach – w świetle spolaryzowanym lub z użyciem imersji. Kamera używa tylko zoomu optycznego, dzięki czemu nie obserwujemy utraty jakości w zależności od powiększenia. Oświetlenie diodami LED zapewnia doskonałą widoczność.

 

Zalety diagnozowania skóry systemem FotoFinder

FotoFinder podnosi standardy opieki nad pacjentem, oferując kompleksową platformę do diagnozowania skóry. Obrazy dermoskopowe są przypisywane do pacjenta oraz do konkretnych lokalizacji, co znacznie ułatwia śledzenie zmian, porównywanie zdjęć i monitorowanie postępów leczenia. Dodatkowy adapter do fluorescencji pozwala na wykrycie rogowacenia słonecznego, a oprogramowanie eksperckie umożliwia przeprowadzenie trichoskopii. Dzięki temu system oferuje kompleksowe usługi dla szerokiego grona pacjentów.  Analizując dwa obrazy z różnych badań równolegle, może obliczyć zmiany jakie zaszły w obrębie danej zmiany od czasu ostatniej wizyty. FotoFinder pomaga poprawić dokładność diagnostyczną.

fotofinder analiza znamion skóry Zielona Góra