Skóra twojej twarzy potrzebuje głębokiego oczyszczenia? Rozwiązaniem może być peeling kawitacyjny. Poprzez zastosowanie innowacyjnej technologii, zabieg ten jest bardzo skuteczny. Poniżej dowiesz się więcej na temat sposobu działania peelingu kawitacyjnego. Jeśli chcesz uzyskać wspaniały efekt oczyszczenia, zapraszamy do gabinetu przy ulicy Staszica 9AB/U3 w Zielonej Górze

Czym jest peeling kawitacyjny?

Zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez zastosowanie ultradźwięków. Polega na powstawaniu pęcherzyków próżniowych w cieczy pod wpływem ultradźwięków. Peeling ultradźwiękowy działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje. Pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest skóra odnowiona i odświeżona.

Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników i bakterii.

Zalety stosowania peelingu kawitacyjnego

Głębokie oczyszczenie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowuje skórę do wszelkich kosmetycznych aplikacji, odbywa się naturalna, głęboka penetracja produktów w głąb skóry. Efekt wzbudzonej energii powoduje, że poziom melaniny spada, a odbarwienia i skazy cery znikną.

Peeling kawitacyjny przeznaczony jest do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

Peeling kawitacyjny można przeprowadzić na twarzy, dłoniach oraz plecach.

Jak uzyskać najlepsze efekty?

Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą (ultradźwiękami). Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb, do skóry właściwej.

Efekty:

  • oczyszczenie skóry
  • ujędrnienie tkanek (mikromasaż)
  • leczenie trądziku
  • usuwanie martwych komórek, zaskórników
  • stymulacja metabolizmu komórek
  • efekt rozjaśnienia skóry