Chcesz skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia? Chcesz uzyskać trwały efekt depilacji? W Dermasanie przeprowadzamy zabiegi laserowej depilacji włosów. Dzięki niej możesz pozbyć się zbędnych włosów na długi czas. Dowiedz się więcej o laserowym usuwaniu owłosienia. Jeśli jesteś zainteresowany zabiegiem, umów się na wizytę do naszego gabinetu przy ulicy Staszica 9AB/U3, Zielona Góra.

Skuteczna depilacja laserowa w Zielonej Górze, dzięki zastosowaniu unikalnych rozwiązań

Laser Nd:YAG o długich impulsach charakteryzuje się homogeniczną penetracją i niską absorpcją przez chromofory tkanki. Te dwie zalety pozwalają laserowi Nd:YAG sięgać do głębszych struktur bez uszkadzania naskórka, bez względu na typ skóry. Technologia zmiennej pulsacji kwadratowej (VSP) firmy Fotona jest unikalnym i opatentowanym rozwiązaniem, zapewniającym niezrównane bezpieczeństwo oraz gwarantującym zmniejszenie ryzyka niepożądanych skutków ubocznych i zwiększenie skuteczności leczenia. Ma bardzo wysoką skuteczność w usuwaniu włosów ciemnych (również na ciemnej skórze) oraz jest jednym z najskuteczniejszych systemów do usuwania owłosienia jasnego (w przeciwieństwie do innych laserów obecnych na rynku np. diodowego czy szeroko stosowanej lampy IPL).

Ilu zabiegów potrzeba, do trwałego usunięcia owłosienia?

Skuteczność depilacji laserowej uzależniona jest od grubości i barwy włosa oraz fazy wzrostu włosa. Tylko włosy w fazie anagenu – fazie aktywnego wzrostu – mogą być trwale usunięte.

Z tego względu konieczne jest wykonanie minimum 3-5 zabiegów laserowych, aby pozbyć się niepożądanego owłosienia. Nasz organizm ma zdolność regeneracji, dlatego może istnieć konieczność przeprowadzenia co 1-2 lata zabiegu podtrzymującego efekt, zależy to od jednostkowych cech organizmu.

Komfort przy laserowej depilacji w naszym gabinecie

Zabiegowi towarzyszy lekkie uczucie ciepła, które jest minimalizowane poprzez zastosowanie nadmuchu zimnym powietrzem z Zimmer Cryo, który poprawia komfort pacjenta, zmniejszając odczucia bólowe.

Zdjęcia przed i po terapii. Źródło: Fotona

depilacja laserowa zielona góra