Masz dość nieprzyjemnych i bolesnych metod depilacji, po których skóra jest zaczerwieniona i podrażniona? System depilacji Lycon jest rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki niemy proces jest bardzo skuteczny i jak najmniej bolesny. Dowiedz się więcej o depilacji za pomocą Lycon i umów się na wizytę w naszym gabinecie kosmetologicznym na ulicy Staszica 9AB/U3 w Zielonej Górze

System depilacji Lycon to perfekcyjna gładkość, ekskluzywność oraz relaksujące działanie na zmysły.

Z systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, nawet gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych, takich jak twarz, pachy czy bikini. Dlaczego? Ponieważ do produkcji wosków Lycon używa się najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego. Ich niska temperatura topnienia, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry. Unikalny sposób wykonywania zabiegu, szeroka gama uzupełniających go produktów oraz pobudzająca zmysły aromaterapia są istotnym dopełnieniem proponowanego przez nas systemu depilacji.

Lycon to nowe podejście do depilacji. To doskonale opracowany system, tak aby zabieg był w najwyższym stopniu skuteczny, jak najmniej bolesny dla klienta, a przy tym łatwy i przyjemny dla osoby wykonującej zabieg.

Lycon depilacja Zielona Góra
depilacja metodą Lycon