Zauważyłeś przebarwienia na skórze? Chcesz poprawić jej wygląd poprzez zredukowanie ciemnych plam? Nasi specjaliści pomogą Ci, dzięki laserowej redukcji przebarwień. Poniżej przeczytasz na czym polega zabieg oraz zobaczysz jakie przynosi efekty. Jeśli jesteś zainteresowany laserową redukcją przebarwień, umów się na wizytę w naszym gabinecie na ulicy Staszica 9AB/U3 w Zielonej Górze.

Działanie lasera Fotona w przypadku przebarwień skóry

Odpowiednie wykorzystanie możliwości lasera Fotona pozwala na znaczną redukcję niektórych rodzajów przebarwień. Te z nich, które są podatne na złuszczania poddadzą się terapii przy zastosowaniu peelingu laserowego (patrz opis „laserowe peelingi”) Na pozostałe należy użyć innych technik. Efektem działania lasera jest redukowanie przebarwień, plam posłonecznych i starczych. W razie potrzeby zabieg powtarza się w zależności od rezultatów klinicznych.

Efekty terapii laserowej

Efekt to rozświetlona, rozjaśniona, i ujednolicona powierzchnia skóry. Zabieg poprawia ogólną kondycję skóry.

Należy jednak pamiętać że laser nie eliminuje tendencji do powstawania przebarwień, a jedynie działa na istniejące. Zawsze należy stosować wysokie filtry UV jako ochronę przed powstawaniem nowych przebarwień.

Dlaczego laser Fotona?

Laser Fotona jest uznawany za jeden z najskuteczniejszych w usuwaniu przebarwień. Możliwość dostosowania głębokości penetracji oraz intensywności pozwala na precyzyjne i bezpieczne usuwanie nawet głęboko umiejscowionych zmian pigmentacyjnych. Ponadto, dzięki nowoczesnym technologiom, zabieg jest szybki i mało bolesny.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu istotne jest przestrzeganie zaleceń postępowania po zabiegowym. Należy unikać ekspozycji na słońce i stosować kremy z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Dodatkowo, zalecamy stosowanie specjalistycznych kosmetyków wspomagających regenerację skóry.

 

Jeżeli zmagasz się z problemem przebarwień, nie czekaj – skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc Ci osiągnąć wymarzony wygląd skóry. 

Zdjęcia przed i po terapii. Źródło: Fotona

Laserowa redukcja przebarwień skóry
Laserowa redukcja przebarwień skóry
Laserowa redukcja przebarwień skóry
Laserowa redukcja przebarwień skóry