Szukasz skutecznych zabiegów laseroterapii w Zielonej Górze? Dobrze trafiłeś. W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi odmładzające za pomocą lasera oraz usuwanie zbędnego owłosienia i zamykanie naczyń. Poniżej przeczytasz jakim profesjonalnym sprzętem dysponują nasi specjaliści. Jeśli któryś z zabiegów laseroterapii jest odpowiedzią na Twoje problemy, umów się na konsultację z naszym specjalistą na ulicy Staszica 9AB/U3.

Zabiegi laserowe w naszym gabinecie

Zajmujemy się zabiegami w zakresie redukcji blizn, znamion oraz odmładzania skóry

laseroaterapia Zielona Góra

W naszym gabinecie pracujemy na najbardziej wszechstronnym systemie laserowym Fotona

W gabinecie stosowany jest również chirurgiczny laser CO2.

Dwa komplementarne lasery Nd:YAG i Er:YAG zawarte w laserze Fotona pozwalają wykonywać najszerszy zakres zabiegów estetycznych i medycznych dostępnych w jednym systemie.

Od delikatnego resurfacingu skóry do efektywnych zabiegów odmładzających – laser Er:Yag

Laser Er:YAG Fotony osiąga maksimum efektów przy minimalnej głębokości penetracji wiązki laserowej. Laser ten jest idealnym narzędziem do szybkiej, zimnej ablacji. W trybie XLP (przedłużonego impulsu) zapewnia najgłębsze termalne efekty. Świetnie sobie radzi w usuwaniu blizn trądzikowych. Jest niezwykle precyzyjnym narzędziem chirurgicznym zdolnym do usuwania mikron po mikronie wszelkich zmian skórnych. Program wygładzania Fotona zapewnia głębokie kontrolowane efekty termalne w skórze podczas zabiegów estetycznych.

Efektywne usuwanie owłosienia i zamykanie naczyń dla wszystkich rodzajów skóry – laser Nd:Yag


Laser Nd:YAG Fotony o długich impulsach charakteryzuje się homogeniczną penetracją i niską absorpcją przez chromofory tkanki. Te dwie zalety pozwalają laserowi Nd:YAG sięgać do głębszych struktur bez uszkadzania naskórka, bez względu na typ skóry. System ten jest więc doskonałym wyborem do przeprowadzenia skutecznego usuwania owłosienia i zabiegów naczyniowych dla wszystkich rodzajów skóry. Jest to

najbardziej efektywny laser w usuwaniu włosów nie tylko ciemnych, ale i jasnych.

Współpraca ze skanerem Lasera Nd:YAG


Wsparcie skanera zapewnia jeszcze większą efektywność i dokładność procedur wykonywanych przy użyciu lasera Nd:YAG.

Laser Fotona ma szerokie zastosowanie, redukuje rumień, trądzik, blizny i rozstępy, przebarwienia, zmiany barwnikowe, służy do resurfacingu twarzy, peelingów zamykania naczynek, usuwanie owłosienia, poprawy napięcia skóry, leczy grzybice. Wykorzystywany też jest do leczenia chrapania oraz zabiegów ginekologii estetycznej.

Podczas zabiegów laserowych powierzchnia skóry chłodzona jest za pomocą nawiewu zimnego powietrza z urządzenia Zimmer Cryo, co zapewnia komfort i gwarantuje mało bolesny przebieg zabiegu.

Laser chirurgiczny CO2:

Sprawdzone narzędzie wykorzystywane do „spalania” w procesie waporyzacji tkanek zakwalifikowanych do usunięcia. Waporyzacja, czyli odparowanie, to tak szybkie niszczenie tkanki pod wpływem energii lasera, że tkanka zostaje zamieniona w parę wodną i węgiel, a tkanki pozostające na granicy nie ulegają znacznemu oparzeniu (w przeciwieństwie do zabiegów elekrokoagulacji), co przekłada się na mniejsze ryzyko nieprawidłowego bliznowacenia. Laser ten zamyka też większość drobnych naczyń, co powoduje, że krwawienia podczas zabiegów są rzadkie i nie stanowią problemu.

Korzysta się z tego lasera przy usuwaniu różnych narośli skórnych, leczeniu wrastającego paznokcia i innych zabiegach chirurgicznych.

Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem.
Laseroterapia nie wymaga hospitalizacji, a po jej zakończeniu pacjent może bezpiecznie opuścić gabinet zabiegowy.
W razie pytań dotyczących zabiegów, przeciwwskazań, oczekiwanych efektów, prosimy o umówienie się na wizytę.