Szukasz skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych, które nie wiążą się z nakłuwaniem skóry? Zabiegi w naszym gabinecie mogą być rozwiązaniem dla Ciebie. Stosujemy tylko profesjonalne kosmetyki renomowanych firm, które wykorzystują zaawansowane składniki aktywne. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej. Jeśli interesują Cię zabiegi pielęgnacyjne, umów się do nas na wizytę. Pacjentów przyjmujemy pod adresem  Staszica 9AB/U3 w Zielonej Górze. 

Zabiegi pielęgnacyjne w naszym gabinecie

Oferujemy zabiegi Ericson Laboratoire – skuteczność w kosmetyce.

MARKA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE ERICSON LABORATOIRE to francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej działający od ponad 30 lat na pograniczu kosmetologii i dermatologii. W samej Francji ERICSON LABORATOIRE oferowany jest w ponad 500 salonach kosmetycznych.

Marka ERICSON LABORATOIRE reprezentowana jest w ponad 70 krajach na całym świecie.

Jakie składniki zawierają kosmetyki firmy Ericson Laboratoire?

Oferowane przez firmę produkty i zabiegi oparte są na innowacyjnych składnikach aktywnych, uzyskanych w nowoczesnych procesach ekstrakcji z substancji pochodzenia morskiego, fitobiologicznego (hormony roślinne) i biotechnologicznego. Dzięki innowacyjności rozwiązań popartej użyciem najwyższych dopuszczalnych stężeń unikalnych substancji aktywnych, zabiegi i produkty oferowane przez ERICSON LABORATOIRE należą do najskuteczniejszych na rynku i zapewniają natychmiastowo widoczne efekty.

KONCEPCJA MULTITERAPII

Jednym z głównych założeń marki jest koncepcja multiterapii, polegająca na komponowaniu kuracji z poszczególnych linii zabiegowych w celu zoptymalizowania efektów i pełnego wykorzystania potencjału Ericson Laboratoire. Umiejętne stosowanie się do założeń koncepcji daje gwarancję efektów porównywalnych z działaniami inwazyjnej medycyny estetycznej, a nawet chirurgii plastycznej. Jednocześnie działanie każdego zabiegu z linii profesjonalnej może być uzupełniane kompleksową pielęgnacją domową.

GWARANCJA JAKOŚCI I SATYSFAKCJI

Zabiegi Ericson Laboratoire wpisują się do nurtu nieinwazyjnej medycyny estetycznej, wykorzystywane są w nich zaawansowane biotechnologiczne składniki aktywne.

zabiegi pielęgnacyjne Ericson Laboratoire, nieinwazyjne metody medycyny estetycznej

W związku z tym w ofercie znajdziemy zabiegi będące alternatywą dla tradycyjnej mezoterapii igłowej, ostrzykiwań toksyną botulinową, czy chirurgicznego liftingu.

Efekty tych zabiegów potwierdzają wieloetapowe badania in vivo i in vitro, ale najlepszą rekomendacją jest satysfakcja klienta, którą Ericson Laboratoire gwarantuje.

Zabiegi kosmetyczne M’onduniq Cosmetiques

Drugą marką, której zabiegi wykonujemy w naszym gabinecie, jest M’onduniq Cosmetiques Professionnel; to profesjonalna marka kosmetyczna należąca do międzynarodowego koncernu Naturioska, posiadającego centra badawcze i linie produkcyjne w różnych częściach Europy Zachodniej.

Czym charakteryzują się zabiegi z użyciem M’onduniq Cosmetiques?

Największa część produktów marki opracowywana i produkowana jest we Francji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu laboratoriów badawczych, które starannie opracowują innowacyjne formuły dermokosmetyczne, marka M’onduniq jest w stanie oferować swoim odbiorcom produkty najwyższej jakości. Proces badań dermatologicznych oraz hipoalergicznych obejmuje wszystkie nasze produkty, gwarantując ich skuteczność
i potwierdzając deklarowane właściwości. Proces oceny bezpieczeństwa produktu daje wszystkim użytkownikom i profesjonalistom pracującym z naszymi produktami gwarancję bezpieczeństwa gotowego wyrobu oraz możliwość czerpania satysfakcji ze stosowania bezpiecznych i przebadanych kosmetyków. We wszystkich kosmetykach oferowanych przez M’onduniq stosowane są tylko i wyłącznie składniki aktywne pozyskiwane bez jakiejkolwiek szkody dla zwierząt czy otaczającego nas środowiska. Laboratoria przy opracowywaniu nowych formuł korzystają z surowców najwyższych jakości i zanim produkt zostanie wprowadzony na rynek wszystkie jego formuły testowane są przez kilkunastu kosmetologów i dermatologów, aby sprawdzić ich działanie, konsystencję, zapach i odczucia Klientów. Daje to możliwość opracowania takiej formuły finalnej produktu, która ma być przede wszystkim bardzo skuteczna.

zabiegi pielęgnacyjne, francuskie kosmetyki, monduniq cosmetiques