Twoja skóra straciła elastyczność i potrzebuje mocnego ujędrnienia? Doskonale trafiłeś. W naszym gabinecie przeprowadzamy laserową redukcję zwiotczeń skóry. Poniżej dowiesz się o wszystkich zaletach tego zabiegu. Jeśli interesuje Cię laserowa redukcja zwiotczeń skóry, umów się na konsultację z naszym specjalistą w Zielonej Górze na ulicy Podgórnej 45/4a.

Jak za pomocą lasera redukujemy zwiotczenia skóry w naszym gabinecie?

Frakcjonowanie z efektem ablacji SMOOTH – mocne ujędrnianie skóry Zabiegi trybu SMOOTH z zastosowaniem lasera FOTONA zapewniają efekt nieablacyjnego skórnego odmładzania, który jest uzupełniany w sposób unikalny elementem minimalnego ablacyjnego złuszczania skóry.

W trybie tym, energia lasera transmitowana jest na powierzchnię skóry, nie prowadząc do głębokiej ablacji ulega dalszemu rozproszeniu w głębszych warstwach tkanek.

Kiedy stosujemy laserową redukcję zwiotczeń?

Stosowanie tego zabiegu wskazane jest w przypadkach, gdy pacjent chce uzyskać znakomite efekty ujędrniania i wygładzania skóry przy minimalnym naruszeniu warstwy naskórka.

Efekty laserowej redukcji zwiotczeń

Zabieg poprawia wygląd skóry: ujednolica koloryt, redukuje przebarwienia, wygładza strukturę skóry, zwęża rozszerzone pory. Dzięki niemu w skórze następuje obkurczenie i wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych, przebudowa kolagenu i skrócenie włókien kolagenowych, co daje efekt tzw. zagęszczenia skóry. Zabieg w wyraźny sposób ujędrnia i wygładza skórę.

Po zabiegu pacjent odczuwa wyraźne napięcie skóry, jednak na pełne efekty trzeba poczekać około dwóch tygodni. Najlepsze rezultaty uzyskujemy po wykonaniu serii 3 – 5 zabiegów w odstępach 4 tygodniowych.

SMOOTH jest jedynym zabiegiem laserowym, którego wykonanie jest możliwe na obszarze powieki górnej i dolnej.

Wskazania do zastosowania:

  • utrata jędrności, gęstości i elastyczności skóry
  • lekkie zmiany strukturalne naskórka
  • rozszerzone pory
  • profilaktyka przeciwstarzeniowa
  • zaburzenia pigmentacji skóry np. posłoneczne zmiany pigmentowe, piegi
  • niewielkie blizny potrądzikowe
  • zwiotczenie owalu twarzy
  • utrata jędrności na delikatnym obszarze powieki górnej i dolnej
laserowa redukcja zwiotczeń skóry, smooth, fotona

Zabieg jest również szczególnie polecany kobietom po porodzie czy dla osób po schudnięciu, w miejscach gdzie skóra straciła elastyczność, takich jak np. okolice brzucha.