Dermasana serdecznie zaprasza

Umów Wizytę

Godziny pracy

 • Pon - Pt : 8:00 - 20:00
 • Sobota : 9:00 - 15:00

 

Dane adresowe

ul. Stanisława Staszica 9AB/U3, Zielona Góra
Email: info@dermasana.pl
Telefon: 733 113 710

Rejestracja

Pon – Pt : 10.00 – 16.00

Rejestracja Dermatolog

Rezerwacja Podolog, Kosmetolog, Zabiegi Medycyny Estetycznej, Zabiegi laserowe

Przygotuj się do zabiegu laserowego – zobacz jak.

REGULAMIN PRZEDPŁAT BOOKSY LUB PRZELEWEM

NA POCZET USŁUG KOSMETYCZNYCH I PODOLOGICZNYCH

 1. Salon „DERMASANA” informuje o konieczności dokonania przedpłaty w wysokości 30% od minimalnej ceny za wybrane usługi kosmetyczno-podologiczne w celu dokonania rezerwacji poprzez aplikację BOOKSY lub telefonicznie.
 1. Aby dokonać przedpłaty zadatku w aplikacji BOOKSY należy przy pierwszej transakcji płatniczej podpiąć kartę płatniczą, aby aplikacja mogła pobierać przedpłaty na poczet usług rezerwowanych w salonie „Dermasana”.
 1. Przedpłata z aplikacji BOOKSY wpływa bezpośrednio na konto firmowe salonu „Dermasana ”. Pracownik salonu „Dermasana” zobowiązany jest wystawić paragon na kwotę wpłaconego zadatku przez aplikację BOOKSY i paragon ten zostaje wydany klientowi po wykonanej usłudze.
 1. Kwota wpłacanego zadatku (przedpłaty poprzez aplikację BOOKSY lub przelewem) odliczana będzie od kwoty ostatecznego rachunku w dniu realizacji usługi. Klient dopłaca różnicę po wykonaniu usługi w formie gotówki/karty płatniczej.
 2. Salon „Dermasana” zastrzega sobie prawo do pobierania zadatków z uwagi na przypadki nieodpowiedzialnego podejścia Klientek/Klientów do dokonywania rezerwacji i niestawiania się na usługi w ustalonym wcześniej terminie, co znacznie dezorganizuje harmonogram pracy salonu.
 3. Przedpłatę na poczet usług kosmetycznych lub podologicznych można dokonać w formie przelewu bankowego na wskazane poniżej dane rachunku bankowego: 

  Numer konta: 08 1240 6843 1111 0010 9928 7275  
  Odbiorca: Dermasana. 
  Kwota zadatku: podana przy ustaleniu terminu. 
  Tytuł przelewu: JAKA USŁUGA (kosmetyczna/ podologiczna), DATA WYKONANIA USŁUGI, IMIĘ I NAZWISKO OSOBY, KTÓRA BĘDZIE REALIZOWAŁA PRZEDPŁATĘ

 1. Zadatek (Przedpłata) BOOKSY LUB PRZELEWEM jest bezzwrotny w całości (nie jest zwracany Klientowi/Klientce), jeśli Klient/Klientka nie poinformował/a Pracownika salonu o nieobecności na minimum trzy dni przez wizytą (telefonicznie lub smsem pod nr telefonu 733113710) lub poinformuje o nieobecności po minionym terminie rezerwacji. Zadatek jest wówczas rekompensatą za zarezerwowany czas, który w przypadku braku wcześniejszego odwołania zostanie niewykorzystany przez żadnego innego klienta.
 1. Salon „Dermasana” informuje, że wyraża zgodę na transfer kwoty wpłaconego zadatku na inną Klientkę/Klienta lub na inny termin usługi – wystarczy poinformować Pracownika salonu nie później niż 3 dni przed terminem zaplanowanej usługi o potrzebie transferu zadatku na inną osobę (koleżanka, rodzina itp.) lub o potrzebie zmiany terminu realizacji usługi z wykorzystaniem wpłaconego zadatku przez BOOKSY, wówczas zadatek nie przepada i ustalany jest inny termin realizacji kwoty zadatku.
 1. Salon „Dermasana”, informuje, że w przypadku odwołania wizyty w terminie późniejszym niż 3 dni przed planowanym dniem wizyty (np. 2 lub 1 dzień przed wizytą) kwota przedpłaty w formie zadatku BOOKSY lub przelewem jest bezzwrotna i stanowi rekompensatę za czas stracony przez pracownika salonu Dermasana”. Wpłacony zadatek jest formą potwierdzenia rezerwacji danego terminu.