Czy zauważyłeś, że Twoje włosy stają się coraz rzadsze i martwisz się o ich stan? Problemy z włosami mogą być symptomem wielu różnych stanów zdrowotnych, ale odpowiednie diagnozy wymagają specjalistycznych badań. Nasz gabinet dermatologiczny w Zielonej Górze oferuje profesjonalne badanie skóry głowy oraz włosów, które pozwoli na dokładne zrozumienie przyczyn Twoich problemów z włosami.

Badanie skóry głowy i włosów to inwestycja w Twoje zdrowie i urodę, która może znacząco poprawić jakość życia. Jeżeli masz jakiekolwiek obawy dotyczące stanu swoich włosów, nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na wizytę i zacząć działać na rzecz zdrowszych, silniejszych włosów.

Badanie skóry głowy i włosów w TrichoLAB – nowoczesne metody badania

Laboratorium TrichoLAB specjalizuje się w przeprowadzaniu trichoskopii badania skóry głowy, które umożliwia dokładną analizę stanu zdrowia włosów. Dokładna diagnoza przyczyn wypadania włosów to pierwszy krok do efektywnego leczenia łysienia. 

Trichoskopia to technika diagnostyczna, która polega na dokładnym badaniu cebulek włosów oraz skóry głowy za pomocą specjalistycznego sprzętu mikroskopowego. Jest to metoda nieinwazyjna, która nie wymaga pobierania włosów, co czyni ją komfortową dla pacjentów. Podczas badania, specjalistyczna kamera zbiera obrazy skóry głowy, które są następnie analizowane w celu identyfikacji ewentualnych nieprawidłowości takich jak zapalenia, infekcje czy zaburzenia wzrostu włosów.

Badanie trychologiczne włosów – co należy wiedzieć?

  • Analiza obrazu – wykorzystywana technologia pozwala na szczegółową ocenę struktury włosa i skóry głowy. 
  • Metoda bezinwazyjna – nie wymaga pobierania włosów.

  • Zapis cyfrowy – umożliwia monitorowanie i obserwację zmian w czasie.
  • Diagnostyka – klucz do skutecznego leczenia.

TrichoLAB™ współpracuje WYŁĄCZNIE z dermatologami specjalizującymi się w leczeniu łysienia, w tym z naszym Gabinetem Dermatologicznym. Trichoskopia to metoda badawcza, która jest całkowicie nieinwazyjna i nie wymaga pobierania włosów.

trocholab, badania trichoskopowe skóry głowy, choroby włosów