Jadeitowe oczyszczanie wodorowo-kwasowe

Aquametiq hydra prime (oczyszczanie wodorowe) – jest metodą oczyszczania opartą głównie o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Wolne rodniki wiążą się z jonami wodoru, co prowadzi do powstania wody i tlenu. Należy zwrócić uwagę, że nie ma takiej cząsteczki, która mogłaby równie skutecznie zniwelować działanie wolnych rodników na powierzchni skóry. Dlatego tak skuteczne staje się oczyszczanie wodorowe z zabiegiem infuzji tlenowej Bio Oxy Infusion czy zabiegami marki M’onduniq (gdy występują problemy z bliznami) oraz zabiegami, za pomocą, których chcemy skórę odmłodzić, zliftingować lub odżywić.

Zastosowanie:

  • oczyszcza skórę
  • neutralizuje nadmiar wolnych rodników
  • zabezpiecza przed przedwczesnym starzeniem
  • skuteczny w problemach z bliznami
  • zapewnia odmłodzenie skóry
  • działa liftingująco i odżywczo
  • rozświetla skórę
  • poprawia krążenie
  • redukuje cienie i worki pod oczami

Urządzenie

Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda działania zastosowana w urządzeniu Aquametiq Hydra Prime świetnie oczyszcza skórę oraz działa nawilżająco. Metoda działania zastosowana w urządzeniu opiera się głównie o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Dzięki temu nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Wsparcie technologii wodorowej

Urządzenie zostało wyposażone w osiem indywidualnych głowic zabiegowych, stworzonych z myślą o różnych typach skóry, jej problemach oraz efektach, jakie chcemy osiągnąć. Na potrzeby urządzenia została stworzona dedykowana seria preparatów, które można stosować w firmowych rytuałach zabiegowych M’onduniq. Wyjątkową cechą urządzenia Aquadermie Hydra Prime jest zastosowanie w nim głowicy Thermal Jadeit Conduction, która wykorzystuje niezwykłe właściwości jadeitu. Kamienia szlachetnego, znanego i wykorzystywanego przez człowieka od wieków.