Szukasz innowacyjnego sposobu na radykalne odmłodzenie skóry? Nieablacyjne zagęszczenie skóry Frac3 może być rozwiązaniem dla Ciebie. Poniżej przeczytasz, na czym dokładnie polega ta nowatorska i efektywna metoda. Jeśli jesteś zainteresowany takim zabiegiem umów się na wizytę w naszym gabinecie na ulicy Staszica 9AB/U3 w Zielonej Górze.

Frakcjonowanie – FRAC3®

Nowa rewolucyjna metoda Fotony Frac3® (frakcjonowanie 3D) tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji kolagen oraz włókna kolagenowe. W porównaniu do metod klasycznego frakcjonowania ablacyjnego i nieablacyjnego mikrouszkodzenia te powstają o wiele głębiej, zatem efekt jaki osiągniemy będzie mocniejszy. Jest to pierwsza nieablacyjna metoda laserowa do mocnego naciągania skóry.

nieablacyjne zagęszczanie skóry, fotony frac3, frakcjonowanie 3d

Laserowe odmładzanie frakcyjne 3D skóry twarzy, szyi, dekoltu bądź dłoni. Jest to unikalny zabieg pozwalający na radykalne odmłodzenie skóry właściwej. Nowatorski i niezwykle efektywny sposób redukcji zmarszczek przy jednoczesnym ujędrnieniu i poprawie napięcia skóry.

Szczególnie również zabieg polecany jest kobietom ze zwiotczeniem ramion, gdzie skóra straciła elastyczność; jest to defekt niezwykle trudny do niwelacji tradycyjnymi technikami.

Efekty nieablacyjnego zagęszczenia skóry Frac3®

Eliminuje nierówności kolorytu skóry, obkurcza pory, redukuje zmarszczki, poprawia napięcie skóry, ujędrnia skórę. Efekt to bardziej gładka i napięta oraz rozjaśniona skóra, o zdrowym blasku.

W celu uzyskania najbardziej pożądanych efektów powinno się wykonać od 3 do 6 zabiegów w odstępach 2 – 4 tygodniowych. Zabieg jest nieinwazyjny, niebolesny, nie powoduje niedyspozycji estetycznej. W okresie od 6 do 12 miesięcy po pierwszym zabiegu obserwuje się postępujący proces odmładzania.

Zdjęcia przed i po terapii. Źródło: Fotona

nieablacyjne zagęszczanie skóry, fotony frac3, frakcjonowanie 3d