Twoja skóra wykazuje pierwsze objawy starzenia? Szukasz skutecznej i nieinwazyjnej metody na poprawę wyglądu? Nasz kosmetolog poleca zabieg fotoodmładzania. Dzięki niemu zredukujemy zmarszczki, a także przebarwienia. Dowiedz się więcej o fotoodmładzaniu. Jeśli jesteś zainteresowana tym zabiegiem, umów się na wizytę w naszym gabinecie na ulicy Staszica 9AB/U3 w Zielonej Górze.

Fotoodmładzanie, kiedy z wiekiem nasza skóra coraz szybciej traci elastyczność oraz jędrność.

Z czasem pojawią się pierwsze zmarszczki, rozszerzone naczynka oraz nierówny koloryt skóry. Wtedy warto zainteresować się zabiegiem fotoodmładzania skóry. Jest to nowatorska metoda regenerowania skóry z wykorzystaniem światła. Co więcej jest to bardzo uniwersalny zabieg. Emitowane światło działa bowiem zarówno na drobne zmarszczki, jak i na piegi, pęknięte naczynka (drobne), rumień, czy nawet rozszerzone pory.

Zabieg ten jest dużo mniej inwazyjny od proponowanych dotychczasowych metod, takich jak mezoterapia lub peeling laserowy. Wykonuje się go dość szybko, a już następnego dnia można wrócić do normalnej codziennej aktywności. Zabieg zawsze jest poprzedzony konsultacją, podczas której wykluczone zostają wszelkie przeciwwskazania.

Jak przebiega zabieg?

Skóra jest najpierw oczyszczana, nakładany jest żel przewodzący świato, a następnie głowicą zaopatrzoną w specjalną końcówkę, aplikuje się serię świetlnych strzałów. W tym samym czasie określona długość fali działa na rozszerzone naczynia na twarzy, likwiduje przebarwienia oraz pobudza produkcję kolagenu.

Wskazania po zabiegu fotoodmładzania

Zabieg trwa zwykle 30-45 min. Zaraz po zabiegu na skórze widoczny będzie lekki obrzęk i zaczerwienienie, a także drobne brązowe plamy rozbitego pigmentu, po kilku dniach skóra będzie się delikatnie złuszczać. Pierwsze efekty fotoodmładzania są widoczne już po pierwszej wizycie. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, należy wykonać około 3-5 zabiegów w miesięcznych odstępach.

Efekt: wygładzona, napięta skóra o wyrównanym kolorycie z mniejszą ilością zmarszczek.

Efekt po 4 zabiegach:

fotoodmladzanie

Efekt po 3 zabiegach:

fotoodmladzanie-4-zabiegi