Szukasz bezpiecznego i skutecznego sposobu na dostarczenie skórze cennych składników odżywczych? Świetnie się składa. W naszym gabinecie przeprowadzamy zabieg infuzji tlenowej, która ma bardzo pozytywne działanie na naszą skórę, a przede wszystkim jest bardzo bezpieczna. Poniżej dowiesz się, na czym dokładnie polega zabieg infuzji tlenowej. Jeśli jesteś zainteresowana, umów się na wizytę w naszym gabinecie na ulicy Staszica 9AB/U3 w Zielonej Górze.

Czym jest infuzja tlenowa i jakiego urządzenia używamy do jej przeprowadzania?

Innowacyjne urządzenie do przeprowadzania zabiegu komórkowej BioOxy Infusion. Jest to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry, na kilka sposobów i w oparciu o różne metody. Metoda BioOxy Infusion to specjalnie przygotowane urządzenie, które w bezbolesny, bezpieczny i ciekawy sposób dostarcza skórze niezwykle cennych substancji zawartych w firmowych koncentratach oraz zaopatruje komórki w życiodajny tlen. Za pomocą specjalnej głowicy Oxy Massage, którą wykonuje się autorski 15 minutowy masaż „dermotlenowy”. Dzięki synergicznemu połączeniu technologii oraz specjalnie przygotowanym preparatom dermokosmetycznym zabieg wykonywany za posrednictwem urządzenia stanowi doskonałą alternatywę dla wszelkich działań inwazyjnych.

Kto może poddać się zabiegowi infuzji tlenowej?

Metoda iniekcji BioOxy Infusion, wykorzystując najbardziej naturalne i bezpieczne koktajle zabiegowe, gwarantuje możliwość zastosowania terapii praktycznie u każdego klienta, bez względu na wiek czy rodzaj skóry.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg BioOxyInfusion wykorzystuje najbardziej naturalny i bezpieczny dla całej populacji składnik, jakim jest tlen.  Bezpieczna, autorska metoda zabiegowa stworzona przez firmę Monduniq umożliwia zastosowanie terapii u każdego pacjenta bez względu na wiek czy rodzaj skóry. Właśnie, dlatego nasze pacjentki pokochały zabiegi z bioinfuzji tlenowej, gdyż w sposób nieinwazyjny mogą napiąć i zregenerować skórę oraz zniwelować niedoskonałości.

Zalety metody BioOxy

Dzięki terapiom łączonym z zastosowaniem BioOxyInfusion możemy oferować nasze autorskie programy pielęgnacyjne, które stanowią wspaniałe uzupełnienie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Terapie łączone z zastosowaniem autorskiego programu M’onduniq mają charakter indywidualny, dostosowany do potrzeb każdego pacjenta, stanowiąc dla niego gwarancję długotrwałych efektów.

infuzja tlenowa bio oxy infuzion
infuzja tlenowa bio oxy infuzion