Witamy serdecznie

Oprócz gabinetu Dermatologicznego są do Państwa dyspozycji gabinet Kosmetologiczny oraz gabinet Podologiczny.

Proponujemy Państwu porady z zakresu leczenia dermatologicznego, szeroką ofertę zabiegów z zakresu laseroterapii, kosmetologii i medycyny estetycznej oraz podologii.

Naszym pacjentom zapewniamy fachowe porady i profesjonalne procedury leczniczo–kosmetyczne. Zajmujemy się na co dzień problemami zdrowotnymi i estetycznymi skóry, szeroko pojętą profilaktyką przeciwstarzeniową, wdrażamy najnowsze technologie lecznicze oparte o udokumentowane badania. Stosujemy produkty uznanych marek, najwyższej jakości. Wszystko to realizujemy w oparciu o ciągle pogłębianą wiedzę, zdobywaną na licznych konferencjach i sympozjach. Korzystając z takiego dostępu do najświeższych osiągnięć nauki, ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe zabiegi i produkty.

W Dermasana specjalizujemy się w leczeniu trądziku, trądziku różowatego,łysienia, zabiegach antiaging oraz redukcji blizn i zmian potrądzikowych. Jeśli nie wiesz jaki zabieg jest dla Ciebie, ustalimy to w trakcie konsultacji.

Serdecznie zapraszamy.

dr n. med

Jacek Król

Nazywam się Jacek Król. Jestem doktorem nauk medycznych, lekarzem specjalistą w zakresie dermatologii i wenerologii.
– W 1989 roku ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu,
– W 1993 roku uzyskałem I stopień, a w 1997 roku II stopień specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii,
– W 2001 roku uzyskałem stopień doktora nauk medycznych broniąc pracy pod tytułem „ Ocena skuteczności leczenia wrastającego paznokcia przy użyciu lasera chirurgicznego CO2 w ambulatoryjnej praktyce dermatologicznej”. Moim promotorem był Prof. Dr hab. med. Ryszard Żaba.
– W latach 1989-2000 pracowałem w Wojewódzkim Szpitalu w Zielonej Górze, gdzie najpierw odbyłem staż podyplomowy, a następnie objąłem stanowisko asystenta na Oddziale Dermatologii,
– w latach 2008-2013 byłem adiunktem Wyższej Szkoły Zawodowej z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą, gdzie wykładałem dermatologię na kierunku kosmetologia,
– Od 2001 roku zajmuję się poradnictwem ambulatoryjnym.

Jacek Król dermatolog
Aleksander Lenda

lek. med. spec. dermatolog

Aleksander Lenda

Witam Państwa. Jestem specjalistą dermatologii i wenerologii. Dermatologią zajmuję się od 20 lat. Przez 6 lat pracowałem jako asystent w szpitalnym oddziale dermatologicznym. Od 2000 roku prowadzę własną praktykę lekarską. Oferuję konsultacje dermatologiczne dzieci i dorosłych, zabiegi chirurgiczne , laserowe i dermatologię estetyczną.

lek med. specj. medycyna estetyczna

Roman Karasiewicz

Jestem lekarzem medycyny, specjalistą chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej a także specjalistą z zakresu medycyny estetycznej. Studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ukończyłem w 1985 roku. W tym też roku rozpocząłem staż i pracę w Żarach, następnie specjalizację na oddziale wewnętrznym i Poradni Rejonowej z chorób wewnętrznych. W kolejnych latach uzyskałem specjalizacje I i II stopnia z chorób wewnętrznych oraz stanowisko asystenta i starszego asystenta w oddziale wewnętrznym. Zajmowałem się też diagnostyką kardiologiczną i rozpocząłem specjalizację z kardiologii. Po reformie z 2000 roku zrezygnowałem z pracy w oddziale wewnętrznym, specjalizacji z kardiologii, założyłem NZOZ Medicus i rozpocząłem pracę tylko w POZ oraz specjalizację z medycyny rodzinnej, którą ukończyłem w 2002 roku. Od 2005 roku zacząłem szkolenia z medycyny estetycznej i utworzyłem „Instytut Wiktoria” wspólnie z Żoną, który prowadzimy do dziś. Od tego czasu uczestniczyłem w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej, co roku jestem na Kongresie Medycyny Estetycznej dr Ignaciuka i Kongresie Dermatologii Estetycznej oraz dwukrotnie w Europejskim Kongresie Medycyny Estetycznej w Monte Carlo. Często uczestniczę w indywidualnych specjalizacyjnych szkoleniach z różnych procedur z medycyny estetycznej i anatomii. Ukończyłem również Studia Podyplomowe z Kosmetologii w Katowicach, specjalizacja w zakresie stosowania botoxu. Od wielu lat praktykuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Roman Karasiewicz, lekarz, specjalista chorób wewnętrznych, medycyna estetyczna,
Agnieszka Krol kosmetolog podolog

mgr

Agnieszka Król

dyplomowany Kosmetolog, specjalista Podolog, członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego.

Ukończyłam Policealną Szkołę Kosmetyczną Anieli Goc w Poznaniu, jestem również absolwentką Kosmetologii i Podologii w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu.

Zawód Kosmetyczki, a następnie Kosmetologa oraz Podologa praktykuję od 1998 roku. Stale poszerzam swoją wiedzę, zdobywam doświadczenie. W swojej pracy stawiam na sprawdzone i uznane rozwiązania, będąc jednocześnie otwartą na pojawiające się nowe techniki. Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo Klientów oraz skuteczność działania.

Mój zawód jest moją pasją.

Małgorzata Król

Jestem absolwentką Wydziału Kosmetologii Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu.

Tytuł Licencjata Kosmetologi posiadam od 2013 r. Odbyłam dodatkowe kursy oraz szkolenia, dotyczące m.in. stylizacji paznokci, przedłużania i zagęszczania rzęs (1:1, 2D-8D, Russian Volume), makijażu permanentnego, a także karboksyterapii, mezoterapii, peelingów medycznych.

W pracy zawodowej poszukuję wciąż nowych wyzwań, dlatego nadal chcę się szkolić, zdobywać doświadczenie oraz poznawać nowe zagadnienia dotyczące kosmetologii. Ważnym dla mnie obszarem jest możliwość dopasowywania indywidualnych terapii dla poszczególnych cer, szukanie najlepszych dla nich rozwiązań.

Serdecznie zapraszam na zabiegi.

Małgorzata Król kosmetolog
Paulina Demidenko kosmetyczka

Paulina Demidenko

Dyplomowana Kosmetyczka, lingeristka, stylistka paznokci oraz rzęs

Ukończyłam Policealną Szkołę Kosmetyczną, dającą mi tytuł Technik Usług Kosmetycznych.

Zawód Kosmetyczki praktykuję od 2011roku, zdobywając w tym czasie nowe możliwości i doświadczenia. W tym czasie odbyłam wiele specjalistycznych szkoleń, pozwalających mi ciągle rozwijać swoje umiejętności i poszerzać zakres moich kompetencji.

Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem, lubię to co robię.

Kamila Wojciechowska

Witajcie Pacjenci:)

Jestem Podologiem. Specjalistą w zakresie medycznej pielęgnacji stóp, ortonyksji oraz profilaktyki zdrowotnej stóp. Jako absolwentka Policealnej Szkoły Kosmetycznej, posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy Kosmetyczki i w zakresie pielęgnacji stóp,a obecnie po wielu szkoleniach z zakresu Podologii. Obecnie moją wiedzę pogłębiam dalej na studiach w WSZIU w Poznaniu na kierunku Podologia.

Jestem entuzjastka Podologii. Zachwyca mnie jak dużo można zrobić w gabinecie podologicznym, by pomóc pacjentom.

Największą satysfakcję mi sprawia, kiedy znikają dolegliwości bólowe i pojawia się uśmiech na twarzy pacjenta. Moim priorytetem jest, aby Wasze stopy były piękne i zdrowe bez względu na porę roku oraz ilość zrobionych kroków.

Do zobaczenia.

Magdalena Bielech

Pracownik Rejestracji.

Zawsze służę pomocą w ustaleniu terminu wizyty, doboru kosmetyku czy właściwego zabiegu. Zajmuję się też treściami na FB i Instagram.

Zapraszam do czytania, do dzwonienia i do odwiedzania nas:)

Anna Rosa

Pracownik Rejestracji.

Zawsze służę pomocą w ustaleniu terminu wizyty, doboru kosmetyku czy właściwego zabiegu.

Do usłyszenia… do zobaczenia

Anna Rosa recepcja