Twoja skóra stała się słabsza i mniej elastyczna? Pojawiły się na niej pierwsze zmarszczki. Mamy dla Ciebie innowacyjną i skuteczną metodę terapii kolagenem typu I, Linerase. Dzięki niej możemy zahamować proces starzenia się skóry. Dowiedz się więcej o samym zabiegu. Jeśli interesuje Cię ten zabieg, umów się na konsultację z naszym kosmetologiem w gabinecie na ulicy Staszica 9AB/U3 w Zielonej Górze.

LINERASE – atelokolagen do regeneracji i odbudowy skóry

kolagen zdrowa, młoda jędrna skóra

Zdrową, młodą i jędrną skórę zawdzięczamy głównemu jej budulcowi, którym jest kolagen. Niestety z wiekiem jego produkcja spada, włókna stają się coraz słabsze, a nasza skóra mniej elastyczna. Po 25 roku życia zaczynamy tracić aż 1,5% kolagenu rocznie, czego efektem jest powstanie pierwszych zmarszczek.

Kolagen ulega degradacji pod wpływem enzymów zwanych kolagenozami. Skutkiem tego jest pojawienie się zmarszczek grawitacyjnych oraz zauważalne zmiany w owalu twarzy.

Możemy jednak temu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest uzupełnianie jego niedoborów oraz niwelowanie efektów jego ubytku poprzez włoski kolagen Linerase, przeznaczony do zabiegów regeneracji i odbudowy tkanek. Preparat ten jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

Jest to jedyny dostępny na rynku kolagen typu I, przeznaczony do zabiegów medycyny estetycznej, a kuracja ta może stać się przełomem w walce z oznakami starzenia. W efekcie dochodzi do poprawy kondycji skóry poprzez zwiększenie jędrności, nawilżenia i kolorytu skóry.

WSKAZANIA:

  • wspomaganie biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni
  • regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej (tworzy optymalne warunki fizjologiczne do wytwarzania nowego kolagenu)
  • zmniejszenie oznak starzenia się skóry
  • poprawa elastyczności skóry


Jak wygląda proces kuracji LINERASE?

Całkowita kuracja składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjentki, a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Po tym czasie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry, można cieszyć się efektami młodszego wyglądu.

Niedogodności: po zabiegu może pojawić się w miejscu podania zaczerwienienie, zasinienie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • ciąża, okres karmienia piersią
  • choroby autoimmunologiczne
  • niewyrównana cukrzyca
  • tendencje do powstawania bliznowców
  • aktywne zakażenia okolicy zabiegu
  • choroba nowotworowa

 

atelokolagen do regeneracji i odbudowy skóry twarzy