Twoja cera jest wrażliwa i wymaga specjalnej opieki? Szukasz sposobu na skuteczny peeling? Nasi kosmetolodzy mają dla Ciebie rozwiązanie. Peel Mission to skuteczny sposób na oczyszczenie i zregenerowanie skóry. Dowiedz się jak produkt pomaga w walce z problemami skórnymi. Jeśli jesteś zainteresowana, umów się na wizytę w naszym gabinecie na ulicy Staszica 9AB/U3 w Zielonej Górze.

PEEL MISSION / PEELINGI CHEMICZNE

Peel Mission® to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii.

Co to jest Peel Mission i kto z niego skorzysta?

To najwyższej jakości zabiegi skierowane dla najbardziej wymagających cer, również bardzo wrązliwych, która tworzy gama innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości.

Różnorodność stężeń i produktów dostępnych w portfolio marki, pozwalają na efektywne ich wykorzystanie i zaprojektowanie programu idealnie skrojonego do potrzeb skóry każdego Klienta.

Przede wszystkim skuteczność

To nie poszczególne zabiegi tylko ukierunkowane na wynik terapie. W wyniku bardzo rozbudowanej oferty monokwasów, jesteśmy w stanie skomponować zabieg pod indywidualne potrzeby skóry.

peel mission

 

Działanie systemowe, dzięki któremu produkt wspomaga walkę z problemami skórnymi, eliminując przyczyny a nie tylko redukuje ich objawy.

Dodatkowo w ofercie gabinetu kosmetyki pielęgnacyjne wspomagające i podtrzymujące efekty terapii.

Dodatkowo na bazie produktów Peel Mission możemy skomponować zabiegi anti-aging oparte i na kwasach i na peptydach.

Dermasana jest jedynym gabinetem partnerskim marki Peel Mission w Zielonej Górze.

Zabiegi można wykonywać również latem. W swojej ofercie posiadamy pełną ofertę zabiegową i produktów pielęgnacyjnych.